• Miła niespodzianka

• W dniu dzisiejszym Rada Rodziców naszej szkoły zrobiła miłą niespodziankę. Wszyscy uczniowie od klasy pierwszej do ósmej otrzymali z rąk zastępcy przewodniczącego Rady Rodziców Bartłomieja Całki upominki w postaci woreczków z logo szkoły wraz z niespodziankami, w tym z elementami odblaskowymi, słodkościami, książkami, kamizelkami odblaskowymi poprawiającymi widoczność na drodze. Wręczone upominki na pewno przydadzą się naszym uczniom podczas wędrówek wakacyjnych ale również mogą być wykorzystywane do zapakowania stroju sportowego na zajęcia szkolne lub podczas wyjazdów na basen.

Społeczność uczniowska oraz Grono Pedagogiczne składają serdeczne podziękowania całej Radzie Rodziców za zaangażowanie w przygotowanie prezentów dla uczniów, za wszelkie starania wspierające działalność szkoły. Dodatkowe podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do wzbogacenia zawartości worków, Cukrowni Świdnica w Pszennie, lokalnym samorządom (Miasto Świdnica, Gmina Marcinowice), Urzędowi Marszałkowskiemu, Dolnośląska Organizacja Turystyczna.

Dziękujemy!